Kataloog

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

02.08.2022 11:08

Suure jõudlusega laserandur integreeritud EtherNet/IP-liidesega

mICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG laserandurite seeria optoNCDT 1900 on eriti kompaktne ja suure jõudlusega. Koheselt pakuvad nihke- ja kaugusandurid veelgi rohkem võimalusi integreerimiseks tööstuskeskkondadesse. Lisaks integreeritud EtherCAT-liidesega anduritele on nüüd saadaval ka uued integreeritud EtherNet/IP-liidesega mudelid. Andurid näitavad oma tugevust eelkõige väga kiiretes protsessides, näiteks patareide ja elektroonika tootmises, pakkimismasinates ja robootika rakendustes.

OptoNCDT 1900 laserandurid mõõdavad nihet ja kaugust äärmiselt täpselt ja suure kiirusega. Uus integreeritud EtherNet/IP-liides lisab tootevalikusse veel ühe usaldusväärse tööstusühenduse võimaluse. Integreeritud EtherCAT-liidesega mudelid on juba saadaval. Paljudes rakendustes on vaja mitme seadme ja masina tihedat ühendamist. See saavutatakse sageli kaasaegsete välibussi süsteemide kaudu. Micro-Epsiloni andurite integreerimine Industrial Etherneti kontrolleritesse on lihtsustatud tänu integreeritud liidese kasutamisele.

Neid laserandureid iseloomustab kõrge jõudlus ja täpsus koos väikese suurusega. Need lahendavad nihke- ja kaugusmõõtmisi äärmiselt kiiresti ja on mõeldud eelkõige suurte kiirustega protsesside jaoks. Neid kasutatakse muu hulgas süstevalu-, pakendamis- ja CNC-masinates, akutööstuses, nutitelefonide tootmises, robotirakendustes ja puidutöötlemises.

Tänu andmete otsesele väljundile Industrial Etherneti kaudu välditakse täiendava A/D-muundamise põhjustatud ajalisi viivitusi. Mõõdetud väärtuste kiirele salvestamisele aitab kaasa ka ümbersamplingufunktsioon. See võimaldab salvestada või edastada mõõteväärtusi neli korda kiiremini, kui PLC päringutsükkel lubaks.

Veel uudiseid

Micro-Epsiloni kaasaegsed endoskoobid võimaldavad täpse kontrolli ka kõige v&a...

Micro-Epsiloni uus mahtuvusliku anduriga kinnitusklamber tagab väga täpsed mõõtmistulemused kahepoolsete paksuse mõõtmiste puhul

Kui töödeldakse krobelisi, matt või läikivaid metallitoorikuid, on kvaliteedi ja funktsionaalsuse...

Pöördvoolusüsteeme iseloomustab kõrge jõudlus, maksimaalne kasutusmugavus ja suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Need induktiivsed nihkemõõtmissüsteemid pakuvad suurimat rakenduste mitmekesisust, kuna nad saavad kasutada ettevõtte suurimat andurite portfelli kogu maailmas.

Uus püsivara V53 scanCONTROL 30xx seeria laserprofiiliskannerite jaoks on saadaval. Uues versioon...

Micro-Epsiloni valge valguse interferomeetreid iseloomustab nende silmapaistev täpsus ja absoluutsed mõõteväärtused. Tööstusklassi seadmed sobivad kasutamiseks nii masinate integreerimiseks kui ka laboratooriumis. Valge valguse interferomeetrid mõõdavad vahemaad ja paksust ning saavutavad nanomeetri täpsuse pikomeetrise eraldusvõimega.