Kataloog

norelem Normelemente GmbH & Co. KG

norelem Normelemente GmbH & Co. KG

  • DIN EN ISO 9001:2015

norelem Normelemente GmbH & Co. KG

  • DIN EN ISO 9001:2015

16.05.2023 01:05

Intelligentsed tooted suurema ohutuse tagamiseks

Lukustuspoldid ja uued positsioneerimispoldid koos norelemi seisundianduriga

norelem jätkab oma ulatusliku tootevaliku laiendamist seisundianduriga toodete valdkonnas ja pakub nüüd lisaks lukustuspoltidele ka seisundianduriga positsioneerimispesasid. Nende uute, intelligentsete toodetega on norelem turul teerajaja: induktiivsete andurite integreerimine vähendab materjalikadu ja suurendab oluliselt protsesside usaldusväärsust.

Tootmisprotsessid muudetakse stabiilsemaks, täpsemaks ja usaldusväärsemaks. Sensoritoetava seisundi ja asendi jälgimisega tooted, nagu norelemi lukustuspoldid ja seisundianduriga positsioneerimispoldid, pakuvad siinkohal selget eelist.

Seisundianduriga lukustuspoltide puhul tuvastab käepidemesse integreeritud sensor poldi seisundi. Andur on ühendatud masina juhtimisseadmega kolmejuhtmelise PVC-kaabli kaudu. Seisundit (lukustatud või tõmmatud) saab täpselt tuvastada, võimaldades seega käivitamisest sõltuvat protsessi juhtimist. Liikuvate osade pikkust, kõrgust ja asendit saab seega veelgi täpsemalt reguleerida. Norelemi lukustustihendid on saadaval terasest või roostevabast terasest.


Seisundianduriga positsioneerimispuksidel on puksil varieeruvalt reguleeritav andur. Kasutaja saab mudelitele "olekuanduri jaoks" paigaldada kaubanduses saadaoleva induktiivse anduri läbimõõduga 3 mm. Induktiivne andur tuvastab signaali ja edastab selle masina juhtimisele, mis näiteks käivitab tootmistsükli alles siis, kui kõik töö- või pidurduselemendid on õiges asendis. Elektroonilist seisundi jälgimist kasutatakse muu hulgas pakenditööstuses, eriti pakendamismasinate formaadi reguleerimisel.


Lisaks lukustuspoltidele ja positsioneerimispoltidele on norelemi tootevalikus ka seisundianduriga vedrustatud survetükid ja roostevabast terasest seisundiandurid koos hoidikuga kiirkinnitite jaoks.
Veel uudiseid

05.05.2023 01:05

Norelemi võlliühendused
Alates lihtsatest ajamitest kuni keeruliste positsioneerimismootoriteni
Norelemi mehaaniline kinnitus süsteem fikseerib standardosad sekunditega
Protsesside tõhus automatiseerimine pneumaatiliste kinnituselementidega

22.08.2022 01:05

norelem kell AMB 2022
13.-17. septembrini Stuttgardis toimuval rahvusvahelisel metallitöötlemise messil AMB toob norelem esile oma kinnitusseadmete valikut. Seda on oluliselt laiendatud: alates 5-teljelistest klambritest kuni mitme klambriga klambersüsteemide ja manuaalsete klambrimooduliteni leiavad kliendid arvukalt uusi komponente, mis pakuvad paljudes rakendustes selget lisaväärtust
Seni oli norelemi tootevalikus terasest, alumiiniumist ja A2 roostevabast terasest valmistatud kinnitusrõngad. Nüüd on mitmekülgsed komponendid saadaval ka veelgi vastupidavamas versioonis, mis on valmistatud A4 roostevabast terasest. Tänu heale happe- ja korrosioonikindlusele saab neid kinnitusrõngaid kasutada ka keemia- ja toiduainetööstuses või soolase veega kokkupuutuvates rakendustes
Usaldusväärsed abivahendid sujuvaks sisselülitamiseks ja käiguvahetuseks