Kataloog

TERRATEST GmbH

  • TÜV Rheinland
  • UL-Zertifizierung
  • CSA-Zertifizierung

TERRATEST GmbH

  • TÜV Rheinland
  • UL-Zertifizierung
  • CSA-Zertifizierung

Tagasi loendi juurde

toode Maaharimistehnika firmalt TERRATEST GmbH

Toote päring  

TERRATEST MFG 2.0 on spetsiaalselt välja töötatud TERRATESTi poolt suure jäikusega aluskihtide katsetamiseks. Light Drop-Weight Tester, mille löögijõud on 7,07 kN, saavutab liiga madalaid settimisi aluskordade puhul, mille kandevõime EV2 on suurem kui 120 MN/m², ja seetõttu ei võimalda nende mõõtmistulemuste täpset hindamist. Seetõttu on see lubatud ainult kuni 70 MN/m² EVd või 120 MN/m² EV2 mõõtmisväärtuseni. Suurema jäikusega kui 120 MN/m² EV2 ei olnud varem võimalik luua usaldusväärset korrelatsiooni staatilise koormusplaadi survekatsega. See on nüüd muutumas, kui kasutatakse keskmise langevahega seadet.

TERRATEST® tõi turule keskmise langevahega katseseadme, mis vastab nendele nõuetele, et kasutada seda suure jäikusega aluskordade puhul. Kahekordse löögikoormusega 14,14 kN sobib keskmise langevahega katseseade eriti hästi sideaineta kihtide kandevõime katsetamiseks vastavalt ZTV SoB-StB-le, nagu näiteks külmakindluskihid, kruusa- ja ballastipõhjakihid ning sideaineta kulumiskihid. Keskmise langevahega katseseadet võib kasutada ka muude võrreldava kandevõimega kihtide, näiteks lubja või tsemendiga parandatud pinnase puhul. Suurenenud löögijõud 14,14 kN saavutatakse 15 kg raskuse abil koos tugevamate taldrikvedrude kasutamisega vastavalt standardile DIN 2093-B 63. See muudab maksimaalset normaalpinget koormusplaadi all 0,1 MN/m²-lt kerge langetatud seadme puhul 0,2 MN/m²-le keskmise langetatud seadme puhul.

Dünaamiline koormusplaadi survekatse keskmise tilkekaaluga vastab tee-ehituses kasutatavate täitematerjalide tehnilistele katsespetsifikaatidele TP Gestein-StB osa 8.2.1. Kerge tilkekaalu katseseadet saab praktiliselt silmapilkselt muuta keskmise tilkekaalu katseseadme ümberehitamiseks, vahetades lihtsalt ja kiiresti kogu laadimisseadme kohapeal välja.

Toote päring