Kataloog

TERRATEST GmbH

  • TÜV Rheinland
  • UL-Zertifizierung
  • CSA-Zertifizierung

TERRATEST GmbH

  • TÜV Rheinland
  • UL-Zertifizierung
  • CSA-Zertifizierung

Tagasi loendi juurde

toode Mõõte- ja kontrollitehnoloogiad firmalt TERRATEST GmbH

Toote päring  

Ilmastikukindel ja äärmiselt sobiv ehitusplatsidel kasutamiseks

Kerged tilkumisvahendid on kuni 20-aastase kasutuseaga. Neid kasutatakse päevast päeva mõõtmisteks ehitusplatsidel kõige raskemates tingimustes. Vihm, liiv ja tolm mõjutavad printerit, ekraani, USB-liidest, toiteakut ja GPS-süsteemi aastaid.

TERRATEST® on juba oma kerge tilkkaalumõõturi väljatöötamisel hoolitsenud selle eest, et elektrooniline mõõtmisarvuti oleks maksimaalselt kaitstud tolmu, vee, liiva ja mehaaniliste mõjutuste eest ning paigaldanud selle ilmastikukindlasse elektroonikakasti ROBUSTA. ROBUSTA-l on suure, löögikindla vaateaknaga kaas ja vandaalikindel väline nupp seadme juhtimiseks. Seadet juhitakse siis välise nupu abil, kusjuures kaane jääb ehitusplatsil alati suletuks. Seega on mõõteelektroonika maksimaalselt kaitstud ehitusplatsi ebasoodsate tingimuste eest.

ROBUSTA on valmistatud polüpropüleenist kahekordsetest alumiiniumprofiilidega lehtedest. Neid materjale iseloomustab kerge kaal, suur stabiilsus, väga hea ilmastikukindlus ja äärmine vastupidavus.

ROBUSTA mõõteelektroonika on läbinud IP-kaitsekatsed. Seadmete sobivust välitingimustes kasutamiseks rõhutab kaitsefaktor, mis on klassifitseeritud IP 53. TERRATEST® seadmed on TÜV-Rheinlandi poolt sertifitseeritud TÜV-GS märgiga.

Muide, odavatel plastkorpuses käeshoitavatel seadmetel on ainult kaitsefaktor IP20 ja seetõttu ei sobi nad püsivaks välitingimustes kasutamiseks ehitusplatsi tingimustes, rääkimata 20-aastasest kasutusajast.

Toote päring  

Veel tooteid valdkonnast Mõõte- ja kontrollitehnoloogiad

Mõõte- ja kontrollitehnoloogiad (TERRATEST 4000 TRENCH)

Selleks, et kontrollida pinnase tihendamise kvaliteeti eriti kitsaste torustikukaevude tagasitäitmisel kraavimismeetodil, töötati välja uus TERRATEST 4000 TRENCH, millel on 10 cm õhuke koormusplaat...

Mõõte- ja kontrollitehnoloogiad (CARRELLO)

Mobiilne mõõtesüsteem "CARRELLO" muudab dünaamilise plaadikoormuse katsetamise langetatud kaaluga lapsemänguks. TERRATEST on välja töötanud ja kujundanud "CARRELLO" mugavateks mõõtmisteks ulatuslik...