Toote päring
PTFE-ga seotud kate erinevate materjalipaaride kuivaks määrimiseks madalal rõhul, madalatel kiirustel ja tolmuses keskkonnas.
Kasutusvaldkonnad
- Kõige erinevamate üksteise peal libisevate või üksteise vastu hõõrduvate materjalide (nt metallid, puit, keraamika, kummi, aga ka liimid või värvitavad plastid) kuiv määrimine
- Igasuguste tihendite või tihenduspindade kleepumisvastane katmine, et vältida kleepumist
- Pehmete ja kõvade materjalide vingumise kõrvaldamiseks
- Imavate materjalide vetthülgavaks immutamiseks
- Eralduskile valuvärvi rakendustes
Eelised ja eelised
- Kuiv, määrdumisvastane kile
- Väga tõhus tänu heale haardumisele ettevalmistatud alustele
- Värvitu ja lõhnatu madala hõõrdumisega kate, millel on mittekleepuvad omadused
- Hoiab ära hõõrdekorrosiooni
- Kuivab toatemperatuuril
- Saadaval ka pihustusversioonina OKS 571
Tehnilised andmed
- madalam töötemperatuur: -180 °C
- ülemine töötemperatuur: 260 °C
- survekatse (μ): 0.07, ei ole kolinat
- niidi hõõrdetegur (μ kokku): 0.1 (kruvi ISO 4017 M10x55-8,8 mustast oksiidist, mutter ISO 4032 M10-10 mustast oksiidist)
RakendusedOptimaalse haardumise saavutamiseks puhastage pinnad. Parim viis on puhastada kõigepealt mehaaniliselt ja seejärel universaalpuhastusvahendiga OKS 2610/OKS 2611. Töödeldavad pinnad peavad olema läikivad metallist ja kuivad. Pindade keemiline või mehaaniline eeltöötlus võib pikendada mittekleepuva värvi kasutusiga. Segage värvi enne kasutamist põhjalikult läbi. Kandke OKS 570 ühtlaselt õhukese kihina ettevalmistatud pindadele, eelistatavalt pihustamise või kastmise teel, üksikutel juhtudel ka pintsliga. Pihustage OKS 571 ühtlaselt peale. Vältida tuleb kohalikke ülejääke (nt "curtaining"). Kuivamis- ja kõvenemistingimused vastavalt järgmistele tehnilistele andmetele.