Kataloog

King Pigeon Communication Co., Ltd.

King Pigeon Communication Co., Ltd.

King Pigeon Communication Co., Ltd.

13.05.2022 00:00

Multifunktsionaalne kaugandmetöötlus 4G tööstusliku klassi marsruuter

Vasta kuulutusele

Industrial IoT Edge Gateway R40 on tööstusliku klassi multifunktsionaalne ruuter, võimas tööstuslik IoT-värav. Pakub 2 SIM-kaarti, 1WAN, 3LAN, WIFI, 4AIN, 2DO, 2DI, 1RS485, 1RS232. Kasutatakse laialdaselt traadita tööstuslikes asjade interneti rakendustes.

Industrial IoT Edge Gateway R40 on mitmete funktsioonidega tööstuslik OpenWrt IoT-seade. See integreerib tööstusliku ruuteri, värava, RTU ja DTU funktsioonid ühte seadmesse. Väga kuluefektiivne toode lihtsustab IoT-süsteeme, vähendades riistvaraühendusi ja hooldusnõudeid.

Tänu kahe SIM-kaardi disainile, sisseehitatud WIFI-moodulile, Ethernet-ühendusele ja erinevatele IO-liidestele sobib see paljude rakenduste jaoks. Kõige levinumad kasutusjuhtumid on asjade interneti lahendused infrastruktuuri (sillad, tunnelid), põllumajanduse (mets), kaevandamise, nafta ja gaasi, vee ja tööstuslike tehaste kasutusjuhtumite jaoks.

R40 toetab IPsec-, OpenVPN- ja L2TP VPN-i, samuti selliseid protokolle nagu Modbus ja MQTT koos kohalike arvutusvõimalustega, kasutades shell-skripte, C- või Lua-programmeerimist.

See on pideva täiustamise all, Allpool on toodud äsja lisatud funktsioonid:
(1) Ainult muudetud andmete üleslaadimine MQTT-protokollis;
(2) Saab keelata mobiilsidemooduli;
(3) Toetab kohandatudmQTT-protokolli andmeformaat;
(4) Modbus master'i küsitlustsüklit ja vastamise aeglustumist saab seadistada;
(5)Saab seadistada taimeri algus- ja lõpuaega ning tsüklite arvu;
(6) LAN/WAN portsaab seadistada käsitsi;
(7) USB-porti saab laiendada USB-ketta ja jagada LAN-võrgu arvutitega.

Tööstuslik mobiiliruuter R40 ühildub Huawei pilve, AWS IoT Core, MQTT, OPC UA, PLC-protokolli, Modbus TCP ja Modbus RTU Master / Slave. Kasutatakse laialdaselt tööstuslikes traadita IoT-rakendustes. Lae alla brošüür

Tööstuslikke mobiilsideruutereid nimetatakse ka 4G tööstuslikeks ruuteriteks, WIFI tööstuslikeks ruuteriteks, VPN tööstuslikeks ruuteriteks, LTE tööstuslikeks ruuteriteks, tööstuslikeks LTE ruuteriteks, traadita tööstuslikeks ruuteriteks ja traadita tööstuslikeks väravateks.


Vasta kuulutusele

Rubriik
Pakkumine

Riik
China

Piirkond
Guangdong