Shenzhen Colorgood Intelligent Equipment Co., Ltd
19.04.2023 12:00
DTF trükiprotsess on üsna lihtne. Te trükite mingile filmile - näiteks läbipaistvuskile, kui olete piisavalt vana - kasutades täisvärvilist tindiprinterit. Kui kasutate lihtsat kodust tindiprinterit, võtke paber salvest välja ja asendage see "PET" filmiga.
DTF trükiprotsess | DTF-ülekande tegemine
Samm 1: printige filmile
Asetage PET-kile printeri salvedesse.
Vajutage nuppu Print.
Tindiprinter trükib "otse filmile", kandes kujutise PET-kilele.
Olge ettevaatlik, et print ei määrduks, kui võtate selle salvest välja!
2. samm: Puudri pealekandmine
Selles etapis kantakse kuumsulatuspulbrit kilele, millele on trükitud pilt. Puudrit tuleb kanda peale, kui trükis on veel märg! Jälgi, et pulber oleks ühtlaselt laiali. Tavaliselt hoiad printeri kõrval salve, puistad jõudu veebrükisele ja merdad edasi-tagasi, kuni see katab märja tindi. Seejärel raputage üleliigne kogus HOOLETI maha. Alternatiivselt võib kasutada ka automatiseeritud raputusvahendeid, mis on saadaval kiirematele kohandatud t-särkide kauplustele.
3. samm: Pulbri sulatamine
Nagu kirjeldusest selgub, on teie järgmine samm pulbri tegelik sulatamine kohapeal.Kõige tavalisem viis seda teha on lihtsalt panna DTF-ülekanne otse filmile umbes 2 minutiks ahju. Alternatiivina, kui te juba tegelete kohandatud t-särkidega, tehes DTG- või vinüül- või valge toonerprinteri ülekandeid, võite kasutada oma kuumpressi. Lihtsalt veenduge, et te hõljute ja ei rakenda mingit survet. Või et pressi ülemine osa ei puutuks üldse transferiga kokku. Siin ei ole tahtlikult DTF-transferite kõvenemise aegu ja temperatuuri. Kõige parem on alati kontrollida tootjalt!
4. samm: T-särgi eelpressimine
See ei pea muidugi olema t-särk. Kuid mis iganes te kavatsete DTF-ülekande peale kanda, peaks olema täiesti sile. Kõik kortsud ilmnevad trükis! Ja mis võib-olla veelgi tähtsam, see kuivatab materjali täielikult. Te oleksite üllatunud, kui palju niiskust võib kangas õhuniiskusest endasse imeda ja see mõjutaks trükikvaliteeti. DTF-trükiprotsess | Kohandatud T-särgi valmistamine
5. samm: DTF-ülekande pealekandmine
Kui olete teinud otsetransferi, ei pea te seda kohe kasutama. Nagu enamik teisi ülekandeid, säilivad need hästi. Seepärast keskenduvadki paljud väikeettevõtted just transfeeride müügile! Kui te ei tea, millist DTF-printerit osta, vaadake linki.
PET-kile koos kujutise ja sulatatud pulbriga asetatakse kuumpressis eelnevalt pressitud materjalile. Seejärel surute transfeer särgile kuumpressiga nagu iga teise särgi puhul, järgides muidugi kehtiva tootja juhiseid.
Erinevalt siiditrükitud särgi tunnelkuivatisse viskamisest, kestab see protsess tavaliselt vähem kui :30.
6. samm: koorige DTF transfeer
DTF kasutab COLD PEEL'i (külma PEEL). 100 % ajast.
Seega pärast särgile kuumpressimist asetage see kõrvale, kuni kangas ja transfer on täielikult jahtunud.
Kui teete mitu särki, võite lihtsalt pressida need kõik üksteise järel ja alustada koorimist, kui need kõik on jahtunud.
Kuumsulam jahtudes toimib sideainena, mis seob värvipigmendi tintide ja kanga kiudude vahel.
Kui kile on jahtunud, eemaldage ülekanne ja jätke soovitud kujundus maha!
7. samm: Otse kileviimistluspressimine
See on vabatahtlik samm, kuid seda tuleks kindlasti teha iga rõiva puhul.
Nagu valge toonerprinteri ülekannete puhul, on ka DTF puhul vaja viimast pressimist, et printeri pikaealisus oleks tõesti kindel. See parandab pesukindlust hüppeliselt.
Tavaliselt investeerite selle lõppetapi jaoks vaid 10-15 sekundit rohkem.
DTF (otse kile peale) ei ole samade piirangutega nagu sublimatsioon - mida ei saa kasutada puuvillale - või DTG - mida ei saa trükkida tumedale polüestrile.
See annab päris hämmastava ülekande. Seda saab kanda peaaegu igale kangale!
Rubriik
Pakkumine
Riik
China
Piirkond
GuangDong
Asukoht
ShenZhen