Kataloog

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

15.11.2023 01:05

Sperma konteiner vedela lämmastikuga

Vasta kuulutusele

Sobib kunstliku viljastamise laboritele

Tianchi vedelat lämmastikku sisaldav pudel on valmistatud ülitugevast lennundusalumiiniumist. Materjal on korrosioonikindel ja stabiilne ning sobib ideaalselt vedela lämmastiku säilitamiseks. Dewari pudelite sisemus on valmistatud kahekihilisest alumiiniumisulamist, mille võileivas on kõrge vaakumkihi ja sisemine vooder on ümbritsetud soojusisolatsioonimaterjalidega, mis kõik mängivad olulist rolli vedela lämmastiku pikaajalisel ladustamisel. Pudeli suu on uuristatud, et hõlbustada ämbrite või korvide ladustamist, ning pudeli kork ei ole suletud, et vältida ohutusriski vedela lämmastiku aurustumisel. Laboratooriumi vedela lämmastiku mahutite valikus on ka lukustatavad kaaned, et tagada proovide ohutus.

Toote omadused:

1. Lukustatav ja kergesti hooldatav kaas.

2. Mitmekihiline, kandiline tõstesilinder suuremate proovide hoidmiseks.

3. Nelinurkne plastkast, mis on mõeldud laboriproovide säilitamiseks.

4. Saab paigaldada spetsiaalse transpordikäru, mis võimaldab liikuvust siseruumides.

5. Võib olla varustatud vedelikutaseme alarmiga, mis näitab automaatselt temperatuuri konteineris. Hoiatavate proovide ohutuse tagamiseks heliseb häire, kui temperatuurikontrolli vahemik ületatakse.

6. Vedela lämmastiku temperatuuri kontroll pikema aja jooksul.

7. Viieaastane vaakumgarantii

8. Kerge, korrosioonikindel aerospace-alumiiniumist disain

9. Suuremad pudelikaela avad

10. Lihtne juurdepääs säilitatavatele proovidele

11. Korvi disain rohkemate proovide jaoks.

Tencent KGSQ Dewar-kolvid on valmistatud usaldusväärse tootmisprotsessiga, et tagada Dewar-kolvide muretu kasutamine. Kõik tooted on läbinud toote kvaliteedi järelevalve ja kontrolli instituudi (PQSIQ) funktsionaalse testi. Kõik tooted on läbinud tootekvaliteedi järelevalve ja kontrolli instituudi (PQSIQ) funktsionaalse testi. Oleme tootja, pakume kvaliteetseid tooteid ja täiuslikku müügijärgset teenust, võtke meiega julgelt ühendust.Vasta kuulutusele

Rubriik
Pakkumine

Riik
China

Piirkond
Henan