Kataloog

Maanshan Baiyun Environmental Protection Equipment Co.

10.11.2023 00:00

Maanshan Baiyun Environmental Protection Equipment Co.

Vasta kuulutusele

Ettevõttel on lai tootevalik, mis hõlmab peamiselt kolme valdkonda.

Esiteks, igasugused ferriitmagnetid ja NdFeB-magnetid, mida kasutatakse laialdaselt autotööstuses, elektroonikas, telekommunikatsioonis ja muudes valdkondades.

Teiseks oleme peamiselt spetsialiseerunud klientide jaoks magnetiliste separaatorite tootmisele, sealhulgas kuiva ja märja magnetilise separaatori, rippuvate ja vertikaalsete magnetiliste separaatorite ning mitmesuguste magnetiliste trumlite tootmisele. Magnetseparaatoreid kasutatakse peamiselt rauamaagi puhastamisel ja kontsentreerimisel, räbu utiliseerimisel, söetoorme deferritsioneerimisel elektrijaamades, tsemendi ja muude ehitusmaterjalide, samuti klaasi ja keraamiliste toorainete, ringlussevõetud kummipulbri sorteerimisel ja nii edasi.

Kolmandaks, meil on professionaalne meeskond rauamaagi sorteerimiseks, pelletiseerimiseks, sibulate valmistamise protsessi projekteerimiseks ja seadmete täielikuks tootmiseks jne. Loodame pakkuda professionaalset tehnilist garantiid ja tuge raua valmistamise tööstusele arengumaades ning ettevõttel on täielik katseseadmed. Mis puudutab tooteid, siis kvaliteet on usaldusväärne, struktuur on lihtne, töö on mugav, energiasäästlik ja energiasäästlik, hooldus on mugav ja neid eksporditakse peamiselt Ameerika Ühendriikidesse, Euroopasse, Austraaliasse, Lõuna-Aasiasse, Lähis-Itta, Lõuna-Ameerikasse ja teistesse riikidesse ja piirkondadesse ning nad on ärimaailmas juhtival positsioonil, neil on hea maine ja kliendid kiidavad neid.

Me tervitame soojalt sõpru üle kogu maailma, et pidada läbirääkimisi ja teha meiega koostööd


Meie ettevõtte uued teooriad ja seadmed võivad alati olla kodumaise magnetvälja esirinnas. Me usume, et tingimusel "kvaliteet esimene" ja "teenus esimene", me pidevalt ületada ennast ja teha oma panuse Hiina kaevandamise ja terasetööstus.


Vasta kuulutusele

Rubriik
Pakkumine

Riik
China

Piirkond
Anhui

Asukoht
99 Huayu Rd, Maanshan

Lõppkuupäev
31.01.2024 10:15