L.B. Bohle Maschinen und Verfahren GmbH
L.B. Bohle Maschinen und Verfahren GmbH
26.02.2025 16:00
Keevkihisüsteeme on farmaatsiatööstuses kasutatud juba aastakümneid. Vee- või alkohoolse granuleerimiskeskkonna lisamine surub kuiva pulbriosakeste segu kokku. Vedelik sisaldab lenduvat lahustit, mida saab eemaldada kuivatamise teel. Pikka aega domineerisid keevkihtlahused ülevaltpoolt pihustades. Siiski on tangentsiaalsete pihustusdüüsidega süsteemide eelised muutunud ilmsemaks, mistõttu need on hakanud üle võtma top-spray-granulaatoreid. L.B. Bohle'i keevkihtgranuleerimise tootevalikusse kuuluvad nii teadus- ja arendustegevuse süsteemid väikeste tootmismahtude jaoks kui ka tootmismahus kasutatavad süsteemid.
L.B. Bohle kasutab Bohle Uni Cone BUC® protsessi, et optimeerida keevkihtkihi
Patenteeritud Bohle Uni Cone BUC® on koonilise väljatõmbekoonusega spetsiaalselt pilustatud õhujaotusplaat. See konstruktsioon võimaldab osakeste täielikku fluidiseerimist. Selline tangentsiaalne osakeste liikumine saavutab ühtlase kile, nt graanulite peal, ilma kaksikuteta.
Kuna fluidiseeritud osakesed või graanulid liiguvad tangentsiaalselt suhteliselt madalal fluidiseerimiskõrgusel, ei vaja nad suure mahu paisutamist. See vähendab nõutavat paigalduskõrgust, säästes kulusid ja tootmispinda.
Vähemalt kuus eraldi puhastatavat BFS-i filterelementi tagavad, et õhuvool läbi tootekihi on katkematu.
Kuivatamine, granuleerimine ja katmine ilma muutmisvajaduseta
L.B. Bohle seadmete tangentsiaalse konstruktsiooni teine eelis on see, et granuleerimist, katmist ja kuivatamist saab teostada ühes süsteemis, ilma et oleks vaja seadmeid ümber seadistada.
Kuivatusprotsessi jaoks saab BFS-keevkihisüsteemi varustada veebipõhise niiskuse mõõtmise süsteemiga, mis kasutab NIR-tehnoloogiat (sarnaselt infrapunaanalüüsile). See uuendus võimaldab granuleerimise ja kuivatamise ajal täpselt ja reprodutseeritavalt kindlaks teha praeguse niiskustaseme.
Rubriik
Pakkumine
Riik
Germany