A.G. Thorwarth Metallwarenfabrik GmbH
A.G. Thorwarth Metallwarenfabrik GmbH
30.04.2025 13:05
Sügavtõmmatud detailid tekivad tõmbe- ja survevormimise käigus.
Selle protsessi käigus vormitakse lame lehtmetallist toorik mitmes etapis ühest küljest avatud õõnsaks kehaks. Sügavtõmmatud detailide, mida nimetatakse ka tõmmatud detailideks, tootmine on meie põhipädevus.
Sügavtõmbamist kasutatakse eriti sageli autotööstuses autode kereosade tootmiseks või sanitaarsektoris presshülsina. Oluline on võtta arvesse erinevate materjalide eriomadusi.
Nõustame teid selles osas hea meelega eelnevalt ja ilma kohustuseta.
Teie eelised:
üle 140 aasta pikkune kogemus
Alates meie asutamisest Schmalkaldenis 1876. aastal oleme spetsialiseerunud sügavtõmmatud metallosade tootmisele.
Moodne sügavtõmbetehnoloogia
Modulaarsed tööriistade süsteemid võimaldavad meil täita spetsiifilisi nõudeid paljudes rakendustes.
Individuaalne nõustamine
Alates seeriate planeerimisest ja konstrueerimisest kuni tööriistade valmistamise, termilise töötlemise ja pinnatöötluseni pakume kõike ühest kohast.
Autotööstuse pikaajalise partnerina põhineb meie standard ISO/ TS 16949. Seega on toote ja materjali jälgitavus meie jaoks iseenesestmõistetav.
Rubriik
Pakkumine
Riik
Germany