Madala takistuse/induktiivsete objektide mõõtmised /
MR5-10BAT/IND
Selle patarei abil töötava MICRO-OHMMETER MR5-10BAT/IND abil saab teostada täpseid madala takistuse mõõtmisi. Mõõdetavad objektid on sulavkaitsmed, elektrisiinid, küttekehad, kaitsmed, lülitusseadmed, releed, samuti väikesed induktiivsed koormused nagu mootorid, trafod, drosselid jne. Mõõteobjekt ühendatakse Kelvini/Thompsoni meetodi abil, kasutades täielikku 4-juhtmelist klemmiühendust. Sellisel viisil kõrvaldatakse voolukaabli takistused.
MR5-10BAT/IND võimaldab positiivset, negatiivset ja vahelduvat (automaatne üleminek mõlema suuna vahel keskmise väärtusega) voolu suunda, et see sobiks kõige paremini mõõtmisolukorrale. Isegi ühe suuna korral on võimalik termoelektriline kompensatsioon. Eriline voolu valik on induktiivsete koormuste jaoks pikema mõõtmisajaga.
Kaheksa mõõtepiirkonda on standardvarustuses koos automaatse mõõtepiirkonna valikuga. Temperatuurikompensatsioon PT100-anduriga, millel on erinevad materjalikoefitsiendid, on sisseehitatud funktsioon.
Termoelektriline printer on lisavarustus.