Kataloog

KULLEN-KOTI GmbH

KULLEN-KOTI GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001

KULLEN-KOTI GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001

06.02.2024 01:02

Tehnilised harjad kui peenlihvimisvahendid

Sihtotstarbelised lahendused ülipeen lihvimiseks ja servade ümardamiseks


Tegemist on väga dünaamiliste viimistlusprotsessidega, mida kasutatakse muu hulgas indekseeritavate plaatide ja varrega tööriistade lõikekantide reprodutseeritavaks eemaldamiseks ja ümardamiseks ning kõrge täpsusega kõrgekvaliteediliste komponentide pindade viimistlemiseks.

Ülipeen lihvimisel saab pöörlevate tööriistade abil maksimaalse täpsusega eemaldada nii särge kui ka särjejuuri, samal ajal saab spetsiaalselt mõjutada töödeldud detailide triboloogilisi omadusi.

Selleks kasutatavad harjasüsteemid saavutavad oma optimaalse mõju, kui nende sukeldumissügavus töödeldavas detailis on täpselt määratletud ja nende abrasiivsed niidid suudavad tänu planetaarsele pöördliikumisele ja töödeldavate detailide etteandmisele paindlikult kinnituda töödeldavate detailide servadele ja kontuuridele. Kui need tingimused on täidetud, siis ei eemaldata mitte ainult särge tõhusalt, vaid saavutatakse usaldusväärselt ka lõikeservade sümmeetria (märksõna: K-faktor!) ja kõrge pinnakvaliteet.

Veel uudiseid

Tehnilised harjad on juba aastaid kuulunud paljude puidutöötlemismasinate ja -süsteemide põhivarustusse. Neid kasutatakse siinkohal arvukates erinevates konstruktsioonides ja suurustes.

Meie ahjude transpordirullid on varustatud spetsiaalsete traadirullidega, mis on temperatuurikind...

Harjaga eemaldamist peetakse üheks kõige paindlikumaks ja mõnikord ka kõige ökonoomsemaks mehaani...

KULLEN-KOTI esitleb Aluminium 2022 messil oma ahjude transpordirulle KULLEN-KOTI ahjude transpordirullid on varustatud spetsiaalsete traadirullidega, mis on temperatuurikindlad kuni 1200 °C. Neid kasutatakse ülemaailmselt kuumtöötlemisettevõtete horisontaalsetes liinides. Neid kasutatakse ülemaailmselt kuumtöötlemistehaste horisontaalsetes liinides, kus need võimaldavad alumiiniumplaatide ja -lehtede täpset ja pinnasõbralikku transportimist. Tänavusel ALUMINIUMil Düsseldorfis tutvustab KULLEN-KOTI seda erakordset harja tüüpi ja annab teavet selle individuaalse peenhäälestamise arvukate võimaluste kohta. Ettevõtte on leitav hallis 7A stendil D30.
KULLEN-KOTI esitleb harjalahendusi automatiseeritud väände eemaldamiseks
KULLEN-KOTI tarnib harjasüsteeme paljudele ehitussektori ametitele