Kataloog

E+E Elektronik GmbH

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

Tagasi loendi juurde

toode Niiskusandurid (EE212) firmalt E+E Elektronik GmbH

Toote päring  

Suure täpsusega niiskuse/temperatuuriandur nõudlikule kliimaseadmete, põllumajanduse ja farmaatsiatööstuse jaoks, millel on vahetatav andurimoodul, kaitstud kontaktpunktid ja kaitstud RH/T-andurelement.

Mitmekülgne
EE212 on saadaval seinale või kanalisse paigaldamiseks ning sellel on kaks analoogväljundit ja valikuline graafiline ekraan. Lisaks täpsele RH ja T mõõtmisele arvutab andur erinevaid niiskusega seotud parameetreid, nagu kastepunkti temperatuur, absoluutne niiskus ja segunemissuhe.

Väga usaldusväärne
E+E andurielement koos andurikattega, lai valik filtrikappe ja IP65 / NEMA 4 korpus tagavad EE212 suurepärase mõõtmistulemuse ka rasketes töötingimustes. Andurimooduli lihtne vahetamine kohapeal vähendab hoolduse seisakuaega tugevalt saastunud või agressiivsetes keskkondades.

Vahetatav vastupidav andurmoodul
Mõõtepea sees olev mõõtemoodul on mehaaniliselt väga stabiilne, seda on lihtne käsitseda ja selle vahetamiseks ei ole vaja tööriistu. Mooduli sees olev elektroonika on pottides ja seega optimaalselt kaitstud kondenseerumise eest.

Konfigureerimine ja seadistamine
Tasuta EE-PCS tootekonfiguratsioonitarkvara ja lisavarustusena saadav adapterkaabel hõlbustavad seadme konfigureerimist ja seadistamist. Konfigureerimine hõlmab mõõdetavate muutujate määramist (kaks väljundit ja kuni kolm väljundit ekraanil), väljundite skaleerimist ja ekraani seadistusi.

Toote päring  

Veel tooteid valdkonnast Niiskusandurid

Niiskusandurid (EE260)

Mõõtmistulemused

EE260 niiskuse- ja temperatuurianduril on kahekordne küttesüsteem (andurielement ja anduri küte). See takistab kondenseerumist suhtelise niiskuse mõõtmiselemendile, mõõt...

Niiskusandurid

Kõrge täpsusega digitaalsed ja mahtuvuslik niiskusandurid massirakenduste jaoks.

Niiskusandurid (HC109)

Tüüpilised rakendused on auto- või kodumasinad. HC109 niiskusandurid paigutatakse trükkplaadile samaaegselt teiste SMD-komponentidega ja jootetakse tagasijooksu jootmismeetodil. Nende väikesed mõõt...