Toote päring
EE046 kasutatakse torude, kanalite ja muude kriitiliste külmade kohtade kondenseerumisohu varajaseks avastamiseks.
Usaldusväärne kondenseerumise hoiatusKondenseerumine pinnal tekib siis, kui õhu suhteline niiskus (RH) pinna lähedal jõuab 100%-ni. EE046 kondensatsioonimonitor mõõdab täpselt suhtelist õhuniiskust, mis põhineb pinnatemperatuuril. varajane hoiatus antakse relee väljundiga, kui see saavutab väärtuse 90% RH, st enne kondenseerumise tekkimist. Relee lülitub ka toiteallika rikke või kaabli katkemise korral. Lisaks sellele näitab valgusdiood EE046 tööseisundit (normaalne töö / häire / toiteallika rike).
Paigaldamine pindadele ja torudeleKondensatsioonimonitor EE046 on saadaval kahes versioonis. Seinale/torule paigaldatav mudel sobib paigaldamiseks tasastele pindadele ja kuni 50 mm läbimõõduga torudele. See paigaldatakse jahutatud lagedele, jahutatud või külma vee torudele, jahutatud pindadele või jahutatud taladele.
Snap-paigaldus 16 mm läbimõõduga torudeleSnap-paigaldusmudelit saab paigaldada 16 mm läbimõõduga plast- ja alumiiniumkomposiittorudele. Selle mudeli tüüpilised rakendused on jahutamine ja kütmine, kasutades betoonsüdamiku temperatuuri reguleerimist.
Kiire reageerimisaeg, pikaajaline stabiilne mõõtmineTänu EE046 väga heale termilisele seotusele jälgitava pinnaga reageerib kondensaator kiiresti pinnatemperatuuri või -niiskuse muutustele.
Kvaliteetne niiskusanduri element on tolmu ja mustuse eest kaitstud E+E anduri kattega. See tagab pikaajalised stabiilsed ja usaldusväärsed mõõtmised rasketes ja määrdunud keskkondades.
Tüüpilised rakendused
- Betoonisüdamiku temperatuuri kontroll
- Jahutatud talad
- Lülituskapid
- Kliimaseadmed