Kataloog

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

09.03.2023 13:03

GR 63 vormel-1 tippsõitjate seas

Mis ühist on Vormel-1 sõitjal George Russellil ja AMETEKi kaubamärgiks oleva Dunkermotoreni harjaga alalisvoolumootoril?

Neil mõlemal on lühend GR 63 ja nad on mõlemad tõelised tipptegijad!

Kui George Russell kannab oma musta kiivrit, millel on kirjas "GR 63", ja sõidab vormel-1 tippu, siis Dunkermotoreni GR 63 harjatud alalisvoolumootor on juba aastaid juhtinud ajamitehnoloogia tootja tippmüüjate nimekirja.

Umbes 800 000 müüdud seadmega aastas on GR 63 mootor oma kahe pikkuse variandi ja erinevate pingevariantidega 12 kuni 230 V vahel Dunkermotoreni enimmüüdud mootor. See ei ole üllatus! Nagu George Russell, on see tõeline multitalent. Samal ajal kui Mercedese meeskonnajuht keerutab edukalt mööda maailma kõige erinevamaid võidusõiduradasid, automatiseerib GR 63 usaldusväärselt masinaid mitmesugustes rakendustes.

Nimipöörlemiskiirusega 3300 p/min kuni 6000 p/min, pideva võimsusega kuni 180 vatti ja tippvõimsusega kuni 500 vatti, tõestab see mootor end sellistes valdkondades nagu ukseautomaatika. Kombineerituna Dunkermotoreni moodulsüsteemi sobiva tigukastiga on saadud ajamilahendus väga kompaktne, kui see paigaldatakse pöörd-, liug- või pöördustele. Meditsiinitehnika valdkonnas on GR 63 samuti aastaid usaldusväärselt töötanud. Selle kuullaagrid ja lisavarustusena saadav häirete summutamine võimaldavad meditsiinipumpade eriti vaikset ja sujuvat tööd. Tänu suurele võimsustihedusele ja igale rakendusele kohandatud muutuvale toitepingele sobib see mootor suurepäraselt ka akutoitel töötavate mobiilsete pumpade jaoks. Sellistes rakendustes nagu rongi trepid ja rongide uksed on GR 63 tänu oma hinna ja jõudluse suhtele väga nõutud. Lisatud kodeerija ja piduri abil saab eri kõrgusega platvormide rongi astmeid joondada ja kindlalt paigal hoida. Kaitseklass kuni IP 67 tagab hooldusvaba töö kogu kasutusaja jooksul isegi rasketes tingimustes, kui niiskus, mustus ja tolm koormavad mootori korpust. Ja GR 63 tippomadused ei piirdu ka tööstusautomaatikaga. Alates tööstusprinteritest kuni toiduainetööstuseni on see harjaga alalisvoolumootor juba aastaid usaldusväärselt liikuma pannud lugematuid rakendusi - ja võib-olla hakkab see varsti liikuma ka teie rakenduses.

Dunkermotoren on kuni 5kW võimsusvahemikuga ajamitehnoloogia maailmaturu liider ja pakub kohandatud ajamilahendusi vastavalt teie individuaalsetele vajadustele.

Oma toodete pideva arendamise kaudu annab Dunkermotoren endast parima, et GR 63 ka tulevikus usaldusväärselt miljoneid rakendusi ajada ja jätkata oma edu - nagu George Russell oma teel Vormel 1 edetabeli tippu.Veel uudiseid

Dunkermotoren, mis on AMETEKi kaubamärk, on hiljuti sertifitseerinud EtherNet/IP Industrial Ether...

NG 1000 WO rummuveduriga käigukastid eriti väikese kliirensiga ja kuni 4-tonnise kogukaaluga tööstuslike veoautode liikumiseks

Sageli ei ole tootekujundajad ja ostujuhid ühe ja sama toote kasutamise osas ühel meele...

LogiMAT Stuttgartis 25.-27. aprillil 2023 keskendub Dunkermotoren oma kaubamärgi nexofox nutikate...

Juba kuuendat korda annab Dunkermotoren, AMETEKi kaubamärk, välja ajamitehnoloogia ajakirja ''mo

AMETEKi kaubamärgiks olev Dunkermotoren esitleb uue lineaarmootorite sarja "ServoLinear" esimest...