Kataloog

GEDA GmbH

  • DIN EN ISO 45001:2018
  • ISO 14001:2015
  • ISO 9001:2015

GEDA GmbH

  • DIN EN ISO 45001:2018
  • ISO 14001:2015
  • ISO 9001:2015

20.11.2023 01:11

Kuninglik ehitusplats Taanis

Frederiksborgi loss Taanis läbib ulatusliku renoveerimise GEDA liftidega

Kuninglik ehitusplats Taanis
Frederiksborgi loss Taanis läbib ulatusliku renoveerimise GEDA liftidega
Hillerød, Taani - ajalooline Frederiksborgi loss Hillerøsd, Taanis, läbib ulatuslikku renoveerimist oma ilmastikuküljel ning selleks kasutatakse kahte GEDA hammasratastega tõstukit (GEDA 500 Z/ZP transpordiplatvorm ja GEDA 300 Z materjalitõstuk). See ehitusprojekt, mis kestab eeldatavasti kolm kuni neli aastat, on muljetavaldav näide kultuuripärandi säilitamisest.

Frederiksborgi lossist
Frederiksborgi loss, mille ehitas 17. sajandi alguses kuningas Christian IV, on tänapäeval tunnustatud kui Skandinaavia suurim renessanssilinnus. Oma rikkaliku arhitektuuri ja huvitava ajalooga paistab loss silma kui Taani võimu ja kultuuripärandi monument. Lossimüüride sees asuvad uhked ruumid ja näitused sisaldavad rikkalikku portreede, ajaloopiltide, mööbli ja käsitöö kollektsiooni ning pakuvad põnevat reisi läbi 500 aasta pikkuse Taani ajaloo. Alates 1878. aastast on lossis tegutsenud riiklik ajaloomuuseum, mis teeb sellest olulise osa Taani kultuuriajaloost.


Lossi fassaadi renoveerimine
Lossi fassaadi renoveerimine: Frederiksborgi lossi ilmastikukülje renoveerimine ja katuse uuendamine on oluline samm selle hämmastava hoone ajaloolise hiilguse säilitamiseks. Selle projekti edukaks lõpuleviimiseks kasutatakse GEDA transpordiplatvormi GEDA 500 Z/ZP. Esmalt kasutatakse siiski materjalitõstukit GEDA 300 Z. See võimaldab tellinguid ohutult ja tõhusalt püstitada. Transpordiplatvorm GEDA 500 Z/ZP on õige abimees tegelike renoveerimistööde teostamiseks. Tänu kahele eraldi juhtimisele saab seda seadet kasutada nii inimeste kui ka
materjali transportimiseks. Vajalik transpordikõrgus 30 meetrit ei ole tõstukile probleemiks, sest maksimaalne paigalduskõrgus on 100 meetrit.
See muljetavaldav renoveerimisprojekt on vertikaalse juurdepääsu valdkonnas juhtiva ettevõtte GEDA ja Taani tuntud müügi- ja teeninduspartneri Hejs.dk A/S pikaajalise tiheda ja eduka koostöö
tulemus. Tänu Hejs.dk A/S-i seadmete paigaldamisele oli võimalik see oluline restaureerimistöö edukalt läbi viia ja säilitada lossi hiilgavus.
GEDA 500 Z/ZP suudab tõsta 1000 kg või kuni 5 inimest. GEDA 300 Z suudab samuti katta maksimaalselt 100 meetri tõstekõrgust ja on 300 kg kandevõimega. Mõlemal tõstukil on muljetavaldavad tõstekiirused, mis tagavad tõhusa vertikaaltranspordi. Ilma selle väikese ja paindliku abivahendita oleks tellingumaterjali või tööriistade ohutu ja tõhus transport mõeldamatu.

Selle projekti eriline tipphetk on GEDA 500 Z/ZP paigaldamine vees asuvale monteeritavale platvormile, mis ületab renoveerimisega seotud väljakutseid lossi ilmastikupoolel. Tänu uuenduslikule jõudude jaotusele ja seega väikestele kinnitusjõududele saab selle transpordiplatvormi kinnitada otse tellingute kohale. See on tohutu eelis, eriti selle ajaloolise fassaadi puhul. Frederiksborgi lossi renoveerimine ei tähenda mitte ainult ajaloolise vaatamisväärsuse märkimisväärset restaureerimist, vaid rõhutab ka kaasaegse tehnoloogia võimalusi ehitustööstuses.

Veel uudiseid

GEDA transpordiplatvormid aitavad kaasa ajaloolise Zagrebi katedraali edukale renoveerimisele.

12.11.2023 00:00

GEDA-sinine Smaragdsaarel
GEDA 1200 Z/ZP transpordiplatvorm, mis on kasutusel Iiri rannikul
Piirkondlik perefirma Märker Zement GmbH ja GEDA GmbH jätkavad oma pikaajalise koostöö laiendamist.

26.09.2023 01:05

Iga noot istub!
Keskmise suurusega ehitus- ja tööstuslike liftide tootja GEDA GmbH tagab selle Verona kiriku oreli restaureerimistööde käigus.


SST HEJS loodab kahel ehitusplatsil Taanis GEDA GmbH liftilahendustele
Saksa ehitus- j...

11.08.2023 01:05

Märkeri ja GEDA aastakümme
Märker Zement GmbH ja GEDA GmbH, mis mõlemad asuvad Donau-Riesi piirkonnas, jätkavad oma tihedat koostööd.