Kataloog

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

08.02.2024 01:02

Parim vanast ja uuest: BG 75 harjadeta mootor nüüd saadaval dMove versioonina

Laialdaselt kasutatav ja mitmekülgne - AMETEKi kaubamärgiks oleva Dunkermotoreni BG 75 harjadeta mootor on tõeline universaalmootor, mida hindavad väga erinevate turusegmentide tootjad.

Uus dMove versioon ühendab endas järeleproovitu ja uue tehnoloogia. Võrreldes eelkäijatega BG 75 SI, CI, PI ja MI ei ole üldpikkus muutunud ning ühendustehnoloogias on kasutatud ka kõrgekvaliteedilisest dPro versioonist tuttavaid hübriidühendusi. Ka kasutuselevõtmine ja konfigureerimine toimub tuttavas Drive Assistant 5 keskkonnas, mille saab tasuta alla laadida Dunkermotoreni veebilehelt.

BG 75 dMove skoorib uuendustega ja eriti ulatusliku funktsionaalsusega positsioneerimise, voolu ja kiiruse reguleerimise valdkonnas, mis ei jäta soovida midagi. Seda saab hõlpsasti juhtida CANopeni kaudu või alternatiivselt konfigureeritavate sisendite ja väljundite kaudu iseseisvalt. Uued standardid on kehtestatud ka jõudluse osas. Nimivõimsusega 480 W saavutab BG 75 dMove nimipöörlemiskiiruse 3190 pööret minutis ja nimimomendi 1,44 Nm. Tippväärtused ületavad nimiväärtusi mitmekordselt, mis teeb mootorist tõelise jõuallika paljude rakenduste jaoks kõikidel turgudel - alates intralogistikast kuni masinaehituse ja põllumajandustehnikani.

Kuluefektiivse alternatiivina dPro-le saab BG 75 dMove'i kombineerida Dunkermotoreni moodulsüsteemis käigukastide, pidurite ja kodeerijatega, et täita iga individuaalse nõudmise korral jõuline, intelligentne ja vastupidav terviklik ajamilahendus.

Veel uudiseid

Tänu nexofoxi programmeerimiskeskkonna MotionCode uuele versioonile on nutikate mootorite programmeerimine nüüd veelgi lihtsam ja detsentraliseeritud automaatikaarhitektuuridele ei ole enam mingeid piiranguid.
AMETEKi kaubamärgiks olev Dunkermotoren tõi SL 38 tooteperekonnaga turule uue suure jõudlusega lineaarmootorite seeria. Roostevabast terasest versioonina avaldab ServoLine 38 STL (Stainless Steel) muljet kõrgeima materjalikvaliteedi ja vastupidavusega

Kasutage oma nutika mootorilahenduse täielikku potentsiaali

LogiMATi Stuttgartis peeta...

Ebakindlatel aegadel on eriti oluline, et ettevõtted kontrolliksid oma tarneahelaid riskide suhte...

Autonoomsed põllumajandusrobotid (agrirobotid) kui vahend võitluses kasvava toidunõudluse ja oskustööliste puuduse vastu põllumajandusturul

Dunkermotoren, mis on AMETEKi kaubamärk, on juba rakendanud PROFINETiga seotud rakendusprofiili P...