Kataloog

ITT Enidine GmbH

Tagasi loendi juurde

toode viscous speed governor firmalt ITT Enidine GmbH

Toote päring  

Viskoosse kiirusregulaatori (VSG) lihtne, kerge ja samas tugev konstruktsioon tagab usaldusväärse toimimise paljudes tööstuslikes rakendustes. VSG kasutab silikoonipõhist viskoosse nihke tehnoloogiaid võllide pöörlemise ja liigendkoormuse kontrollimiseks. Fikseeritud korpuses olev rootor on ümbritsetud silikoonõliga. Kui võll pöörleb, lõikab sisemine rootor silikoonõli, tekitades tõmbe ja voolava liikumise. Iga VSG viskoossuse valimisel võetakse arvesse erinevaid muutujaid, näiteks komponendi suurust, kaalu, vedrustust ja soovitud tsükli kestust.
Suurepärane rulluste ja tuletõkkeuste juhtimiseks

Uute paigalduste ja moderniseerimiste puhul saab ühe VSG lihtsalt paigaldada rulluste võlli koos soonega. Sellisel juhul tuleb järgida ukse tootja juhiseid. Erinevalt lukustusmehhanismidega seadmetest ei vaja VSG-d paigaldamise või kasutamise ajal reguleerimist ning nendega saab kontrollida enamiku suurte uste avamise ja sulgemise kiirust. Liiga suurte uste või väravate puhul võib kasutada mitut piirajat.

Enamiku suuremate uksetootjate poolt kasutatavad patenteeritud VSG-d vastavad Underwriters Laboratories, Warnock Hersey ja Factory Mutuali kehtestatud tööstusstandarditele. Lisaks sellele, et uksed vastavad paljudele tööstusstandarditele, on edukalt läbitud ka 3-tunnise tulekaitse testid.

Toote päring  

Veel tooteid valdkonnast Oil brakes

Hydraulic Tow Bar Snubbers

ITT Enidine Inc. hüdraulilised ülesõidupidurid pakuvad omadusi, funktsioone ja eeliseid, mis pikendavad õhukuljuste ja põrandakonveierite kasutusiga, vähendades tootmisliinile igapäevase töö käigus...