Kataloog

YXLON International GmbH

YXLON International GmbH

  • ISO 9001:2015

YXLON International GmbH

  • ISO 9001:2015

05.05.2022 02:05

Tehnoloogia areneb. Nii ka Yxlon.

Yxlonist saab Comet Yxlon. Tänavusel Control messil teatas röntgen- ja CT-kontrollisüsteemide tootja, et muudab oma nime Comet Yxloniks alates 8. septembrist 2022. Uus kaubamärk rõhutab Yxloni pikaajalist seotust Cometiga, mis on plasma- ja röntgentehnoloogiale keskendunud juhtiv ülemaailmne innovatiivne tehnoloogiaettevõte

Uue Comet Yxloni kaubamärgi värske ja kaasaegne disain peegeldab ettevõtte uuenduslikkust ja entusiasmi klientide probleemide lahendamisel.

"Comet Yxloni kaubamärk esindab aastakümnete pikkust röntgenekspertiisi ja kirge teha uusi asju võimalikuks - kooskõlas moto "Led by experience. Driven by curiosity." ütles Kevin Crofton, Comet Groupi tegevjuht ja Yxloni ajutine president. "Rebränding tugevdab meie kohalolekut ja kinnitab taas meie tähtsust Comet Groupi juures."

Yxloni ettevõtluse juured ulatuvad tagasi röntgenikiirguse avastamiseni W. C. Röntgeni poolt 1895. aastal ja esimese röntgenitoru valmistamiseni C. H. F. Mülleri poolt 1896. aastal. Hamburgis asuv YXLON International GmbH kuulub alates 2007. aastast Šveitsi börsil noteeritud emaettevõtte Comet Holding AG alla, mis ühendab oma sildi all juhtivat ülemaailmset innovatiivsete tehnoloogiaettevõtete gruppi.

Veel uudiseid

17. veebruar 2022: YXLON International tutvustas sel neljapäeval kolme veebipõhise üritusega maailmaturul täiesti uut kompuutertomograafiasüsteemi. Uus YXLON UX50 on oma kompaktse ja vastupidava konstruktsiooniga välja töötatud spetsiaalselt tootmiskeskkonna jaoks, keskendudes eelkõige autotööstusele ja valutööstusele. Süsteem sobib ideaalselt nii traditsioonilise ajamitehnoloogia komponentide kui ka kasvava e-mobiilsuse ja selle eriliste nõuete testimiseks.

Dirk Steiner, Yxloni äriarendusjuht, on alates 2004. aastast intensiivselt tegelenud tööstusliku...